top of page

Pasinaudokite proga: Naujas energetikos horizontas

 

A.E.B ir Bigas projektuoja, kuria ir gamina komplektą komponentų transporto priemonių kuro sistemoms konvertuoti į suskystintų naftos dujų (SND) ir metano sistemas.

Įmonės misija yra kurti naujoviškus produktus, optimaliai naudojant alternatyvių energijos šaltinius su mažu poveikiu aplinkai.

Per savo ilgą istoriją ir dėl pasiekto didelio patikimumo tarptautinėje rinkoje Bigas yra puikus partneris naujame pasaulio energetikos sektoriuje.

Dėl subalansuotos plėtros Bigas International Autogas Systems siūlo puikias galimybes vairuotojams visame pasaulyje sutaupyti energijos ir kiekvieną dieną prisidėti prie aplinkos saugojimo.


Trys pagrindinės sąvokos apibūdinančios įmonę, jos darbuotojų vertę ir jos produktų kokybę:

Technologinis patikimumas
Išlaikyti savo kokybės standartus, kurie yra vieni iš aukščiausių pasaulyje, Bigas kuria dizainą, projektuoja, gamina ir bando savo sistemas savo įmonėse.

"Be problemų" technologijos
Bigas International Autogas Systems ir A.E.B. garantuoja, kad jos sprendimai suteikia didžiausią komfortą vairuotojams, o jos produktų kokybė optimizuoja darbą mechanikams ir platintojams.

Pagaminta Italijoje Bigas, A.E.B.

Puikus Italijos inžinierių kompetencijos mechanikos srityje rezultatas: Bigas išlieka Italijos verslo partnerių, platintojų ir vairuotojų visame pasaulyje atskaitos tašku.

Team

bottom of page